שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

1. מי אנחנו?

מקום אחד אשר מספק לכם, זוגות בהליך גירושין, מענה מקיף ומקצועי לכל הצרכים, הבעיות, השאלות וההחלטות שעליכם לקבל, ועוזר לכם לעבור את התהליך בצורה הנעימה והקלה ביותר.

איך אנחנו עושים את זה? חיברנו בין מגשרים, פסיכולוגים מתחום המשפחה, מומחים להתנהלות מול הרבנות, יועצים פיננסיים, מדריכת ילדים, ועוד שלל גורמים מקצועיים רלוונטיים. כולם כאן כדי לסייע לכם – כל אחד בתחומו – ולוודא שאתם לא לבד בשום שלב בתהליך.

2. איך זה עובד?

השיטה שלנו מבוססת על ליווי והכוונה לאורך כל הדרך. מהרגע שתגיעו אלינו, אתם כבר לא תהיו לבד – יועץ מקצועי יקבל את פניכם ויסביר לכם על כל התהליך. לאחר מכן, תופנו לפגישה ראשונה עם מגשר אשר יתחיל את תהליך הגישור בינכם – בפגישה הזו ייבנה עבורכם מהלך פגישות עם כל נותני השירותים המלווים הקיימים בהדדין, כגון: פגישת ייעוץ התנהלות פיננסית נכוןנה ליום שאחרי, פגישה עם מנחת הורים אשר תנחה אתכם איך להעביר לילדים את המידע הרגיש באופן הנכון ביותר, פגישה עם יועץ זוגי אשר יכוון אתכן וייעץ לכם איך לסיים את הקשר בצורה חיובית להמשך חייכם (כי תמיד אתם תישארו ההורים של ילדכם וחשוב לסיים בצורה טובה) ועוד. והכל – במקום אחד, תחת מטריה אחת.

3. מהם השירותים שאתם מספקים?
  • גישור סמכות מקצועית אשר תדאג שכל תהליך חלוקת הרכוש והמשמורת יעבור בצורה נעימה והוגנת ככל האפשר.
  • ייעוץ זוגי גם אם אתם לא ביחד, אתם תמיד תישארו ההורים של הילדים שלכם. לכן, קריטי שתצליחו לסיים את הקשר בצורה חיובית ככל האפשר.
  • ליווי מול הרבנות ההתנהלות מול הרבנות יכולה להיות מאוד פשוטה, או מאוד מורכבת. אנחנו כאן כדי לוודא שתעברו את זה כמה שיותר בקלות.
  • הנחיית הורים חשוב מאוד להעביר את המסר הרגיש לילדים בצורה הנכונה. מנחת ההורים שלנו תעזור לכם להבין איך לעשות את זה באופן אופטימלי.
  • אקטואר – ייעוץ כלכלי רחב יותר  לדוגמה, אם יש לכם עסק וצריך להבין מה עושים איתו – אנחנו מציעים משפטנים מומחים לטיפול בסוגיות האלה.
  • ייעוץ פיננסי ליום שאחרי איך מתמודדים עם המצב החדש, שבו ההוצאות עולות משמעותית וצריך לתכנן מסלול כלכלי מחדש? היועצים הפיננסיים שלנו כאן כדי לעזור לכם לבנות תוכנית פיננסית נכונה ליום שאחרי.
  • סיוע במציאת דירה אחד מכם ככל הנראה יצטרך למצוא דירה חדשה. אנו מציעים מתווך שיסייע למצוא דירה אשר תתאים לצרכים החדשים שלכם.
4. חייבים לקחת את כל השירותים? איך החבילות אצלכם בנויות?

בהחלט לא. אנחנו נבנה לכם חבילה מותאמת אישית, עם מה שאתם צריכים – ומה שאתם צריכים בלבד. כל המחירים יינתנו מראש, ותוכלו להוסיף או להוריד שירותים לפי היכולות הכלכליות האישיות שלכם.

5. האם לא כדאי ללכת לעורך דין?

אם אתם רוצים להימנע ממאבק ממושך, אם חשוב לכם לשמור על שלום ושלמות המשפחה, אם אתם לא רוצים להוציא הון ומעדיפים לשמור את כל האנרגיות והכסף לדברים מועילים יותר – מקומכם איתנו.