גישור גירושין

צוות הגישור

חיים זוארץ

חיים זוארץ

עו''ד

התחלתי את דרכי כבר ב- 1995 בזמן שתחום הגישור לא היה נפוץ במחוזותינו. באמתחתי טיפול במאות תיקים ומנהל משרד מזה כעשרים שנה. עיקר התמחותי בדיני משפחה, לרבות גירושין עזבונות וירושות. מאמין גדול בדרכי פשרה וגישור לפתרון הסכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט לטובת הצדדים והמשפחה בכלל.

אלינור רוזן שוורץ

אלינור רוזן שוורץ

עו''ד מגשרת

מתמחה בתחום מעמד אישי ומגשרת מוסמכת החל משנת 2004. אני מאמינה כי הליך של גישור מאפשר לצדדים להידבר ברוח טובה ונעימה מחוץ לכותלי הערכאות המשפטיות. בהליך גישור, בניגוד להליך משפטי, ניתן למצוא פתרונות יצירתיים “מחוץ לקופסא”. יתרון גדול של הליך הגישור הינו תקשורת טובה של הצדדים גם לאחר שהליך הגירושין הסתיים.

שגית ארגמן הוט

שגית ארגמן הוט

עו''ד ומגשרת גירושין

עורכת דין ומגשרת משפחתית. הקמתי את המשרד בשנת 2008, במטרה לממש את החזון ותפיסת העולם שלי ביחס לעיסוק בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי הכולל הסכמי גירושין, הסכמי ממון, צוואות וירושות, אימוץ וכיוצ”ב. העיסוק בענייני משפחה נוגע בקרביים של כולנו, במקומות הפרטיים ביותר ובעצבים החשופים.

 
 
הילי כרמלי

הילי כרמלי

עו''ד ומגשרת

מתמחה בגישור ובבניית הסכמות במשפחה, במגזר העסקי והקהילתי. מגשרת מטעם ביהמ”ש לענייני משפחה. מנחה קורסי גישור לתעודת מגשר, סדנאות לעריכת הסכמי גישור וסדנאות לניהול קונפליקטים ולתקשורת אפקטיבית. עוסקת בהכשרת מנהלים במגזר העסקי והארגוני. אני מאמינה שגישור לגירושין הוא המתווה הראוי ביותר לסיום הקשר הזוגי, תוך חשיבה על “היום שאחרי” ובאופן בו בני הזוג מותירים בידיהם את ההחלטות החשובות ביותר בחייהם.
פחה בכלל.